9652 BRECCIA IMPERIALE ORIGINAL
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9652 |
| Color | GREEN AND BROWN |
| Bundle | 2 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 308cm / 121inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 332kg |
| Block | 9652 |
| Color | GREEN AND BROWN |
| Bundle | 3 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 308cm / 121inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2990kg |
| Block | 9652 |
| Color | GREEN AND BROWN |
| Bundle | 4 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 9 |
| Length | 308cm / 121inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2990kg |
| Block | 9652 |
| Color | GREEN AND BROWN |
| Bundle | 5 |
| Type | QUARTZITE |
| Finishing | HONED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 308cm / 121inch |
| Height | 186cm / 73inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 664kg |